www.hotel-ubytovani.com
Hotel Karlovy Vary Jizera - Služba na recepci je 24 hodinHotel Karlovy Vary Jizera -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Karlovy Vary Jizera - K hotelu přísluší parkovištěHotel Karlovy Vary Jizera - disponuje restauracíHotel Karlovy Vary Jizera -  je k dispozici připojení na internetHotel Karlovy Vary Jizera - disponuje kavárnouHotel Karlovy Vary Jizera - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Karlovy Vary Jizera - přijímá kreditní karty VISAHotel Karlovy Vary Jizera - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Karlovy Vary Jizera - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Karlovy Vary Jizera - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Karlovy Vary Jizera - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Karlovy Vary Jizera - na pokojích je telefon
 

Hotel Jizera
Krále Jiřího 40, Karlovy Vary 36001
Česká Republika
Hotel-Karlovy-Vary-Jizera@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Jizera ubytování Karlovy Vary Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Jizera - ubytování Karlovy Vary | Vítejte

 
Hotel Karlovy Vary Jizera V Karlových Varech, v samém centru města leží hotel Jizera, který byl otevřen v roce 2002. Všichni hosté se můžou těšit na ubytování v příjemném a klidném prostředí v tomto nádherném městě.

Hotel Jizera v Karlových Varech ubytování
Karlovarský hotel Jizera nabízí ubytování v 10 dvoulůžkových, 5 třílůžkových 2 čtyřlůžkových pokojích a 1 apartmá (2+3). Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a lednicí. Jednolůžkové pokoje mají soc. zařízení vlastní, ale přes chodbu. Parkování je možné 5 min od hotelu v podzemní  garáži na nám. M. Horákové.

Hotel Jizera ubytování v Karlových Varech služby
Součástí hotelu Jizera v Karlových Varech je restaurace, ve které je nabízena možnost celodenního stravování- snídaně, oběd i večeře. V restauraci pro Vás rádi uspořádají svatební hostinu, oslavu narozenin či firemní večírek. Samozřejmostí je změna interiéru restaurace dle Vašich přání a představ. Hotel Jizera poskytuje klientům pocit příjemné pohody a klidu. Je místem, kam se hosté rádi vracejí, aby mohli objevovat další a další krásy Karlových Varů.

Ubytování v Karlových Varech hotel Jizera kultura
Karlovy Vary nabízejí nesčetné množství kulturního vyžití. Volný čas lze trávit v divadlech, kinech, galeriích, muzeích s bohatým programem, můžete navštívit knihovnu a dokonce i hvězdárnu. Budete-li v Karlových Varech, neměli byste si nechat ujít návštěvu hradů a zámků v okolí. V galeriích a muzeích probíhá mnoho výstav na nejrůznější temata. Město je kulturně velice bohaté a flexibilní.